Tento web používá cookies. Díky nim máme přehled o návštěvnosti a pohybu na stránkách.
Angel - spodní prádlo

Anita

„Nemáme nic proti tomu vystavovat na obdiv velikost a křivky ženského těla!“ Firma Anita je německá rodinná značka založena v roce 1886.

 

 

bod 1
bod 2
bod 3
Funkční a elegantní modely pro formování postavy
Perfektní střihové řešení a opora prsou pro Vaše pohodlí při nošení
Široká škála velikostí, střihů a módnost modelů podtrhnou Vaši osobitost
 
 
 
Více o značce
 

Více než 100 let zkušeností, kvalita, funkčnost, komfort a v neposlední řadě také know-how řadí firmu Anita ke kvalifikovaným výrobcům dámského spodního prádla a plavek – obzvláště ve velkých velikostech. Při výrobě kolekcí společnost splňuje rozdílné nároky žen všech typů postav a věku. Značka Anita je také dobrým partnerem pro ženy, které prodělaly operace prsu, pro těhotné a kojící maminky a také pro mladé ženy a dámy s plnoštíhlou postavou.

 

Anita Comfort
 

Exkluzivní spodní prádlo a plavková móda z kolekce Anita comfort splní všechna Vaše očekávání. Kolekce je určena především ženám s plnoštíhlou postavou a velkým poprsím, jejichž oblé křivky dokáže účinně tvarovat, stáhnout nebo podepřít a zároveň zdůrazní ženské půvaby. Anita comfort je založena na maximálním komfortu nošení, klade důraz na dokonalý střih, účinné tvarování postavy až do velkých velikostí. Prvotřídní propracování do nejmenšího detailu, výběr inovačních a funkčních materiálů – to je výjimečná kvalita a komfort dokonale splňují vysoké nároky.

 

 

 

Anita
 

Rosa Faia
 

Mladistvé spodní prádlo až do velikostí košíčků H. Pro ženy, které chtějí být atraktivní a sexy. Prádlo Rosa Faia dokáže vykouzlit nejen sexy zaoblené křivky, ale nabízí současně také pevnou oporu, perfektní střihová řešení a vysoký komfort nošen.

Anita
Anita active
 

Sportovní prádlo Anita active je vyrobeno z vysoce prodyšných, rychle schnoucích materiálů. Dokáže velice dobře udržovat optimální tělesné klima. Funkční střihová řešení sportovních podprsenek jsou vedena tak, aby podpírala, tvarovala a obepínala poprsí tak dokonale, že je pevně fixováno bez možnosti pohybu – to je důležité především u velkých velikostí košíčků.

 

 

Anita
 
Anita maternity

Kolekce jsou speciálně sladěny s potřebami nastávajících i kojících maminek. Díky použití rafinovaných materiálů a promyšleným střihům pečuje kolekce spodního prádla Anita maternity o to, aby bylo o postavu budoucích maminek dobře postaráno po celé těhotenství i po porodu.

 

 

Anita
Anita 1Anita 2Anita 3Anita 4Anita 5