Tento web používá cookies. Díky nim máme přehled o návštěvnosti a pohybu na stránkách.
Angel - spodní prádlo

Éprise by Lise Charmel

Francouzská značka Éprise by Lise Charmel skvěle kombinuje krajku s perfektními střihy a vytváří krásné a pevné dekolty Vašeho plného poprsí. Značka Éprise se specializuje na výrobu nevyztužených podprsenek pro velikosti košíčků C-H.

 

 

Éprise by Lise Charmel
 
Více o značce
 
Typická pro tuto značku je nevyztužená podprsenka v tříčtvrtečním střihu, která dokonale sedí díky vnitřní skryté boční podpoře. Ideální pro pocit bezpečí a jistoty, protože prsa drží při jakémkoliv pohybu. Tento střih je velice oblíbený.
 
 
Bod 1
Bod 2
Bod 3
Dokonale padnoucí střihy pro Vaše plné poprsí
Perfektní opora a komfort při každodenním nošení
Dodá Vám sebedůvěru a sexepeal
Éprise by Lise Charmel 1Éprise by Lise Charmel 2Éprise by Lise Charmel 3Éprise by Lise Charmel 4Éprise by Lise Charmel 5Éprise by Lise Charmel 6Éprise by Lise Charmel 7Éprise by Lise Charmel 8Éprise by Lise Charmel 9Éprise by Lise Charmel 10Éprise by Lise Charmel 11Éprise by Lise Charmel 12Éprise by Lise Charmel 13Éprise by Lise Charmel 14Éprise by Lise Charmel 15Éprise by Lise Charmel 16Éprise by Lise Charmel 17Éprise by Lise Charmel 18Éprise by Lise Charmel 19Éprise by Lise Charmel 20Éprise by Lise Charmel 21Éprise by Lise Charmel 22Éprise by Lise Charmel 23Éprise by Lise Charmel 24Éprise by Lise Charmel 25