Tento web používá cookies. Díky nim máme přehled o návštěvnosti a pohybu na stránkách.
Angel - spodní prádlo

Formující prádlo

Funkční kalhotky:

  • Zaručují perfektní držení poprsí
  • Poskytují maximální oporu s vysokým komfortem nošení
  • Pečují o Vaši pokožku, odvádí pod od těla

Toužíte mít pevnou postavu nebo schovat nějaký „faldík“? To vše dokáží modelující kalhotky Simone Perele z řady Top Model. Vaši postavu krásně zpevní a zformují i pod přiléhavé oblečení. Jsou vhodné jak na každodenní nošení, tak poslouží i na konkrétní příležitost – např. ples, svatba.

Kalhotky Top Model od značky Simone Perele vymodelují Vaše tělo a postupně zpevní při pozvolném odstraňování celulitidy. Funkční kalhotky jsou vyrobeny z mikrovlákna, které obsahuje mikroskopické kapsle obsahující zeštíhlující přísady (kofein, vitamín A, E a mastné kyseliny).

Funkční kalhotky, top, kombiné z řady Poupoupidou

  • Zaručují perfektní držení poprsí
  • Poskytují maximální oporu s vysokým komfortem nošení
  • Pečují o Vaši pokožku, odvádí pod od těla

Funkční kalhotky Vám ihned zpevní a vymodelují Vaše křivky, dodají pocit sebedůvěry. Jsou perfektní jak pod kalhoty, tak pod šaty nebo sukně. Mohou být zakončeny nohavičkou nebo klasického střihu. Modelující kalhotky značky PrimaDonna Twist perfektně sedí, zformují a zpevní Vaše kontury. Přesto jsou na těle velice příjemné, hladké a prodyšné. Mohou být nošeny jak na konkrétní příležitost, tak i na běžné nošení.

 

 

 

Formující prádlo 1Formující prádlo 2Formující prádlo 3Formující prádlo 4Formující prádlo 5Formující prádlo 6Formující prádlo 7