Tento web používá cookies. Díky nim máme přehled o návštěvnosti a pohybu na stránkách.
Angel - spodní prádlo

Jak vybrat dárek ženě

Všem pánům, mužům, gentlemanům za mne osobně doporučuji koupit dárkový poukaz do naší specializované prodejny, kde bude o obdarovanou ženu postaráno. Určíme dámě velikost a pomůžeme s výběrem střihu, typu i barvy spodního prádla, plavek nebo třeba noční košilky.

 

 

Jak vybrat ženě dárek
 

Dárkový poukaz je možné použít na jakékoliv zboží v našem obchůdku. Certifikát si můžete vybrat v různých hodnotách. Platnost poukazu je 6 měsíců od data zakoupení. Věřím, že dárkový poukaz do naší specializované prodejny potěší každou ženu právě pro náš osobní přístup, ale i širokou škálu našeho sortimentu spodního prádla, celoročního výběru plavek nebo luxusních nočních košilek.


Pro pány, kteří přece jen chtějí udělat radost a překvapit svou snahou doporučuji pro snadnější výběr třeba noční košilku. Když nevíte přesnou konfekční velikost ženy, je super mít její foto v mobilu – usnadní nám to odhad velikosti.

Dalším typem na dárek mohou být kalhotky. Těch není nikdy dost. Můžete koupit Vaší drahé, třeba k podprsence kterou již má, ještě jedny kalhotky navíc – ty se hodí vždy.

Pokud ale přesto všechno chcete ženu obdarovat kompletem spodního prádla, pozvěte ji třeba na kávu a jen tak mimoděk zamíříte „nenápadně“ k nám, kde paní změříme a určíme velikost. Poté už budete mít jasno o velkosti a je jen na Vás co vyberete a věřím, že takto překvapíte a potěšíte o to ještě více skvěle padnoucím spodním prádlem.

Zakládáme si na osobním přístupu a i kdyby se stalo, že se prádélko nelíbí či nesedí, není problém nepoškozené a nenošené vyměnit za cokoliv jiného.

Dalšími překvapeními mohou být halenky, podvazkové pásy, podvazek na nohu, punčochy, korzet…
Jak vybrat dárek ženě 1Jak vybrat dárek ženě 2Jak vybrat dárek ženě 3Jak vybrat dárek ženě 4Jak vybrat dárek ženě 5Jak vybrat dárek ženě 6Jak vybrat dárek ženě 7Jak vybrat dárek ženě 8Jak vybrat dárek ženě 9