Tento web používá cookies. Díky nim máme přehled o návštěvnosti a pohybu na stránkách.
Angel - spodní prádlo

PRIMA DONNA SUMMER 2018

PRIMA DONNA SUMMER 2018

 

Připravujeme pro Vás další stylové a sexy nové letní kolekce značky PRIMA DONNA TWIST 2018 a PRIMA DONNA 2018.

PRIMA DONNA TWIST 2018 – Kolekce CABARET Nechte se hýčkat a zahalit se do krásných romantických krajek. První kolekce, Vás zahrne krajkami posety malými a velkými květinami. Grafická krajka se zdá průhledná, ale prsa jsou zcela pokryté, podprsenka má pevnou podporu a krásně zvedá prsa, což jim dává nádherný zaoblený vzhled.

Druhou kolekcí  je I DO a nabízí se ve třech letních barvách. Prádlo je vyrobené z hladkého materiálu a nabízí několik střihů. Našim tipem pro Vás je korzetová podprsenka s odepínacími ramínky, která je zároveň variabilní a stvořená pod letní šaty a topy, kdy dodá prsům naprosto dokonalou oporu. Vyrábí se až do velikosti košíčků G. Tato kolekce je doplněna výjimečnou elegantní krajkou.  

Třetí kolekcí je I WANT YOU sexy, roztomilé spodní prádlo, kdy je materiál potištěn duhovým potiskem. Můžete si vybrat z několika střihů podprsenek velmi trendových a smyslných, kdy pevný materiál vašim prsům poskytuje nejlepší podporu.

 PRIMA DONNA 2018 –  Kolekce GOLDEN DREAMS Vás zahalí do luxusu a svým střihem je nejen pohodlná, ale také krásná. Nabízí Vám tři střihy podprsenek, které dají Vašemu dekoltu dokonale plný a kulatý tvar. Jsou vyzdobeny výšivkami a prošité jemnou zlatou nití. Vybírat si tedy můžete z košíčků až po velikost H.
Druhou kolekcí je DIVINE, která je sexy a pohodlná. Přednost můžete dát buď hladké, střihově bezešvé podprsence a francouzskou krajkou s květinovým vzorem, kdy průhledná strana poskytuje vzdušný a ženský vzhled. Nebo hladké pevné, vyztužené podprsence v trendové lososové barvě. Obě podprsenky dávají vašemu dekoltu dokonale kulatý tvar.
Kolekce ETERNAL nabízí naprosto dokonalý fiting i ženám, které potřebují oporu pro velká těžká prsa až do velikosti J. Podprsenka je velice elegantní tím, že má krajku ve vrchní části košíčku. Zbytek podprsenky je z hladkého materiálu. Dodejte Vašim prsům pevné křivky a oporu. S touto podprsenkou pocítíte úlevu na vlastním těle.
Poslední kolekce DEAUVILLE je nejprodávanější série PrimaDonna.  Její legendární a nadčasový střih dodá oporu  ženám všech věkových kategorií. Dodejte Vašim prsům jedinečný komfort v této podprsence a přijďte si je osobně odzkoušet :-).

K těmto stylovým, luxusním a pohodlným podprsenkám v kterých se bude cítit naprosto dokonale. Značka PRIMA DONNA nabízí několik střihů kalhotek , tak aby si každá z vás vybrala ty, které si zamiluje.

PRIMA DONNA SUMMER 2018 1PRIMA DONNA SUMMER 2018 2PRIMA DONNA SUMMER 2018 3PRIMA DONNA SUMMER 2018 4PRIMA DONNA SUMMER 2018 5PRIMA DONNA SUMMER 2018 6PRIMA DONNA SUMMER 2018 7PRIMA DONNA SUMMER 2018 8
< Předchozí novinka
Všechny novinky
Následující novinka>