Tento web používá cookies. Díky nim máme přehled o návštěvnosti a pohybu na stránkách.
Angel - spodní prádlo

PRIMA DONNA Swimwear Summer 2018

PRIMA DONNA Swimwear Summer 2018

 

I v tomto zimním období pro vás PRIMA DONNA připravila nové kolekce plavek, které vás i přes zimu zahalí do letních a krásných barev :-).

Kolekce NIKITA, jsou ženské a módní plavky, které zdůrazňují vaše křivky a pozvednou vaše prsa. Plavky jsou podšité hladkou látkou a mají nádhernou tyrkysovou barvu, která vám připomíná nekonečnost nebe, přináší inspiraci, dává nám pocit svobody a na slunci je zářící. Nastavitelné ramínka mohou být nošeny ve stylu holter (tedy za krkem).

Další nádhernou kolekcí je INDIA, která vám svým barevným potiskem indických veselých směsí barev – růžová, tyrkysová, žlutá a lososová dodává letní vzhled.  Výhodou těchto plavek je, že vytvářejí pevnou podporu a vyrábí se až po košíček H. Ramínka lze nosit přes rameno nebo kolem krku.

FREEDOM  je stylová kolekce vyrobená z lehkého plátna s koženým vzhledem a lesklým efektem.  Tyto plavky ocení nejen ženy, které mají rády kůži, ale i ženy které mají rády pohodlí a uvítají nastavitelná ramínka. Vaše poprsí po obléknutí těchto plavek bude pevné a vaše prsa budou mít nádherný kulatý tvar.

Poslední kolekcí, kterou pro vás připravujeme je JOY.  Tyto plavky si můžete vybrat ve dvou krásných barvách, bílá s černým lemem a oranžová s modrým lemem, kdy každá z nás v nich může vidět retro styl nebo bond girl, ale je to na každé z nás :-). Plavky jsou vyrobeny z rychleschnoucí látky a jsou lemovány tak, aby zůstaly neprůhledné pod vodou. Všechny ženy ocení jejich jednoduchost a eleganci, kdy velikosti košíčků jsou po G.

Přijďte si vybrat osobně tu nejkrásnější kolekci přímo na vás, kde oceníte i stylové střihy spodního dílu plavek. Vysoký pas schová malé nedokonalosti a máte vše pod kontrolou :-), vaše nohy tak budu vypadat delší. Můžete také ocenit bikiny, které jsou po bocích nastavitelné a budete mít nižší pas.

 

 

PRIMA DONNA Swimwear Summer 2018 1PRIMA DONNA Swimwear Summer 2018 2PRIMA DONNA Swimwear Summer 2018 3PRIMA DONNA Swimwear Summer 2018 4PRIMA DONNA Swimwear Summer 2018 5PRIMA DONNA Swimwear Summer 2018 6
< Předchozí novinka
Všechny novinky
Následující novinka>